Kanceláře na míru

Kancelářský nábytek – jednoduché spojení dvou slov, která mají za úkol pojmenovat zařízení prostoru, kde trávíme mnohdy i více než třetinu každého pracovního dne.

Rozhodli jste se, že potřebujete novou kancelář, jednací místnost, či komplexní vybavení prostor celé firmy? Nevíte, jak vybírat nábytek pro vaši kancelář, co vše zařídit a na koho se obrátit?

  Jak řešíme kancelářský nábytek

  Obraťte se na naši společnost – mnozí z našich obchodních zástupců takto pomáhají našim zákazníkům již přes 25 let. Nelze podceňovat prostor, kde trávíme většinu dne.

  Kvalitní kancelářský nábytek je dnes již nutností. Naše firma získala během let spoustu zkušeností. Váš nábytek do kanceláře vyrobíme z mnoha druhů materiálů v různých dekorech. Jsme schopni vyrobit jakýkoli kus nábytku vlastními silami. Můžeme nabídnout také kvalitní a esteticky velmi působivý designový nábytek pro vaši kancelář od italských výrobců.

  Navštivte nás v našich interiérových studiích v Brně či v Praze, kde se vám dostane veškerého servisu. Podle vašeho přání vám nábytek do interiéru navrhneme, prostory si později sami zaměříme, nábytek do kanceláře vám vyrobíme, dopravíme vlastní dopravou a samozřejmě namontujeme prostřednictvím našich montážních pracovníků. Vše v co nejkratší době a za přiměřenou cenu.

  Náš čas máte zdarma

  Náš nábytek do kanceláře je kvalitní, praktický a esteticky dokonalý. Na jeho tvorbu a návrhy kompletních kancelářských interiérů máme vlastní architekty a designéry, ale spolupracujeme také s předními interiérovými designéry. Ti vám navrhnou jak samotný nábytek, tak kompletní 3D vizualizaci včetně doplnění všech dalších prvků, jakými jsou sedací nábytek, odkládací prostory a jiné.

  Potřebujete poradit
  s vaší realizací?

  Kontaktujte nás