Jak postupujeme

První schůzka

Sejdeme se na našem studiu, případně je možné využít službu Létající designér. Na schůzce probereme vaše představy o novém interiéru, vybereme dekory. Na první schůzku prosím přineste půdorys řešeného interiéru s alespoň orientačními rozměry.

Vizualizace

Jakmile známe vaši představu, naši zkušení designeři vytvoří 3D model řešení tak, aby dokonale ladil s interiérem vašeho bytu a zároveň byl plně funkční. Vizualizace si budete moci prohlédnout ještě před výrobou a návrh dle vašich případných připomínek upravíme.

Cenová nabídka

Po odsouhlasení návrhu řešení vašeho nového interiéru vypracujeme podrobnou cenovou nabídku, kde uvidíte přehledně seřazené položky. Stačí už jen odsouhlasit. Následuje podpis smlouvy a upřesnění předpokládaného termínu dodání.

Výroba

Atypickou výrobu vaši kuchyně svěřujeme do rukou vlastních stolařů. Vlastní výrobu máme pod neustálou kontrolou, jelikož se nachází společně s obchodním oddělením v jedné budově. Nemáte se tedy čeho bát, kvalitu si pohlídáme!

Montáž

Zajistíme bezproblémovou dopravu. Hotové kuchyňské vybavení dovezeme až k vám. Nemusíte se obávat, že vám předáme jen krabice s jednotlivými díly a sadou šroubků. Postaráme se o kompletní montáž a zapojení.