Gap
Gap

Čisté linie a harmonické spojení všech prvků ve snaze o co nejdokonalejší pracoviště - to je kancelářský nábytek GAP. Nespočet ploch, úzké horizontální linie, volně vložené spojovací prvky a barevný kontrast mezi různými materiály tvoří kompoziční systém, který usiluje o ideál architektonické čistoty.

Entity

Nábytková řada, která nabízí řešení pro každou kancelář - ať už malou, větší či velkoprostorové kanceláře typu openspace. Základem této řady kancelářského nábytku jsou podnože v trojúhelníkovém tvaru, které působí dojmem výjimečnosti. V "trianglovém" motivu je pak proveden i kabelový žlab, který Vás osvobodí od věčného zajetí zamotaných drátů a prodlužovacích šňůr. Řada nabízí i výškově stavitelné podnože, systémy oddělení jednotlivých pracovišť za pomocí příček z mléčného či zeleně zbarveného ...

Seneca

Kancelářský nábytek Seneca - nábytková řada pro střední management. Do interiéru ji lze sestavit od zcela střídmého provedení až po nadstandardní kancelář, za níž se nemusí stydět ani nejvýše postavení pracovníci a manažeři. K typovým výrobkům, které najdete v samostatném katalogu, lze na vyžádání sestavu Seneca doplnit o atypickou výrobu. Tou reagujeme na nestandardní požadavky zákazníků či na prostorová omezení. Kombinací standardního a atypického nábytku často vznikají velmi zajímavé ...

Port

Kancelářský nábytek Port - druhá sériová řada vyvinutá našimi pracovníky po úspěšné kancelářské sestavě Seneca. Jde o moderní kombinaci přímých linií pracovních desek s kovovou podnoží vycházející z nových moderních trendů rovných tvarů. Je to velmi variabilní systém, který nabízíme hned na čtyřech druzích stolových podnoží v modulech 400, 600 a 800 mm s výškami 720, 1100 a 1670 mm.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.