Výroba dýhovaného solitérního nábytku

Tento konferenční stolek jsme na přání našeho klienta vyrobili z dýhovaného dubu, namořili do odstínu světlý tabák. Nohy jsou pak z dubového masivu. Lakováno matným transparentním lakem. Konečný výsledek nás těší!! Tradiční metody výroby dýhovaného nábytku jsou nám vlastní

Tento konferenční stolek jsme na přání našeho klienta vyrobili z dýhovaného dubu, namořili do odstínu světlý tabák. Nohy jsou pak z dubového masivu. Lakováno matným transparentním lakem. Konečný výsledek nás těší!! 

Vznikl v jedné z našich specializovaných výrob v Brně-Šlapanicích. Tento typ zakázek nás baví. Můžeme při něm využít všech našich moderních technologií, ale i tradiční ruční výrobu nábytku. Ano, tento dýhovaný konferenční stolek by nevznikl bez šikovných rukou našich řemeslníků. Tito lidé jsou nedílnou součástí výroby našeho luxusního designového nábytku.
V designovém interiéru kavárny nebo jídelny propojené s obývacím pokojem, by se pak skvěle doplňoval s jídelní židlí Fameg kterou naleznete na našem e-shopu.

Tento konferenční stolek jsme na přání našeho klienta vyrobili z dýhovaného dubu, namořili do odstínu světlý tabák. Nohy jsou pak z dubového masivu. Lakováno matným transparentním lakem. Konečný výsledek nás těší!! Tento konferenční stolek jsme na přání našeho klienta vyrobili z dýhovaného dubu, namořili do odstínu světlý tabák. Nohy jsou pak z dubového masivu. Lakováno matným transparentním lakem. Konečný výsledek nás těší!! Tento konferenční stolek jsme na přání našeho klienta vyrobili z dýhovaného dubu, namořili do odstínu světlý tabák. Nohy jsou pak z dubového masivu. Lakováno matným transparentním lakem. Konečný výsledek nás těší!!


                         


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.