Vybavení kancelářských prostor - Kronospan

Vybavení kancelářských prostor - Kronospan

V nových prostorách společnosti Kronospan, které budou sloužit především jako kanceláře technického oddělení a nákupu, jsme realizovali naši další zakázku. S použitím materiálů našeho oblíbeného dodavatele lamina, tedy Kronospan v roce 2016.

Náročná výroba i montáž pokud jde o přesnost. Jednotlivé úseky pracovišť jsou oddělené sestavami skříněk v prostoru. Řešení úchytů pomocí úchytových profilů, které nejsou součástí dvířek, ale korpusů. Dále unikátní řešení recepčního pultu, který vytváří efekt obkladu z jednotlivých desek menších rozměrů. Zajímavé jsou také pod parapetní skříňky pod okny, u kterých bylo nutné vždy každou sestavu skříněk nejprve osadit a až následně se přesně zaměřila deska, a ta se teprve poté zadala do výroby.

Další zakázka, která byla výzvou pro technická řešení a přesnost. Je nám ctí, že jsme ji mohli pro našeho dodavatele realizovat.

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste bereitzustellen, Anzeigen zu personalisieren und Verkehr zu analysieren. Wenn Sie diese Tatsache nicht akzeptieren, verwenden Sie bitte diese Website nicht.