Vybavení kancelářských prostor - Kronospan

Vybavení kancelářských prostor - Kronospan

V nových prostorách společnosti Kronospan, které budou sloužit především jako kanceláře technického oddělení a nákupu, jsme realizovali naši další zakázku. S použitím materiálů našeho oblíbeného dodavatele lamina, tedy Kronospan v roce 2016.

Náročná výroba i montáž pokud jde o přesnost. Jednotlivé úseky pracovišť jsou oddělené sestavami skříněk v prostoru. Řešení úchytů pomocí úchytových profilů, které nejsou součástí dvířek, ale korpusů. Dále unikátní řešení recepčního pultu, který vytváří efekt obkladu z jednotlivých desek menších rozměrů. Zajímavé jsou také pod parapetní skříňky pod okny, u kterých bylo nutné vždy každou sestavu skříněk nejprve osadit a až následně se přesně zaměřila deska, a ta se teprve poté zadala do výroby.

Další zakázka, která byla výzvou pro technická řešení a přesnost. Je nám ctí, že jsme ji mohli pro našeho dodavatele realizovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.