Kancelářský nábytek Vertigo

Kancelářský nábytek Vertigo představuje nepřeberné množství kombinací stolů a skříní. Zpracování je na prvotřídní úrovni a setkáme se zde pouze s nejvyhledávanějšími kvalitními materiály. Výsledkem je sestava, která dokáže nabídnout optimální výkon s maximální dokonalostí.

Stoly z řady Vertigo se vyznačují podnožemi z extrudovaného hliníku, které jsou spojeny klouby z chromu. Pracovní desky jsou k dispozici v bílém nebo červeném laminu ve vysokém lesku, dále pak v javoru či ořechu. Další volbou pro pracovní desku může být i bílé či černé sklo.

Kancelářský nábytek - sestava Vertigo Kancelářský nábytek - sestava Vertigo Kancelářský nábytek - sestava Vertigo

Koncepčně vychází kancelářský nábytek  řady Vertigo z nejvyšší řady Planeta, avšak místo stolové komody je zde použit přístavný stolek, který lze mít ve shodném provedení s pracovní deskou. Zajímavostí a ozdobou Vašeho pracoviště pak mohou být knihovny z řady Vertigo, které jsou vybaveny posuvnými dveřmi v provedení lamino či sklo. Prvky z řad Vertigo a Planeta jsou při dodržení daných designových pravidel vzájemně kombinovatelné.

Kancelářský nábytek - sestava Vertigo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.