Spotřebiče ASKO: Za hranicí komfortu a dokonalosti

Prémiové spotřebiče ASKO s nezaměnitelným skandinávským rukopisem poprvé přicházejí i na český trh. Přinesou domů luxus, spolehlivost, dokonalé řemeslné provedení i špičkové technologie. A nabídnou moderní, ale přitom dokonale nadčasovou krásu a radost z každé činnosti. Ať už se odehrává v kuchyni nebo prádelně. Exkluzivní značka luxusních domácích spotřebičů ASKO bude mít od června svůj vlastní showroom v prestižním multifunkčním BB Centru na pražské Brumlovce.

Inspirováno Skandinávií

Krása dlouhých zim s hluboký tichem nekonečných zasněžených plání, kterou střídají krátké záblesky jasného severského léta překypujícího životem. Ale také drsné klima i omezené zdroje, které Skandinávce naučily, že pro přežití v náročných podmínkách je nezbytná účelnost i ohleduplnost. To vše se odráží i v podmanivém designovém jazyku ASKO.  Prémiové spotřebiče určené pro vaření, uchovávání potravin a vína i pro péči o prádlo v sobě nesou nezaměnitelný otisk skandinávských hodnot: spolehlivosti, spravedlnosti, péče o rodinu a zdraví i respektu k přírodě.

 Tyto hodnoty se odrážejí ve volbě kvalitních a odolných materiálů, v mistrovském řemeslném zpracování a dokonalé funkčnosti. A stejně tak svébytnou estetikou v podobě moderního, ale nadčasového minimalistického designu oproštěného od všeho zbytečného.

 Luxusní spotřebiče ASKO vnesou do domova přívětivé pohodlí, špičkové technologie a užitečné funkce, vyzkoušené šéfkuchaři a profesionálními provozy. A rovněž dokonalé spojení funkce a nadčasové krásy pro potěšení z každé činnosti při péči o nejbližší, ať už se odehrává v kuchyni nebo prádelně. Jsou navržené tak, aby byly oporou a povznášely prostředí, v němž budou sloužit. Přinášejí uvolněnější a pohodlnější život bez zbytečného shonu a zmatku. Jsou poctou jemnému humanistickému minimalismu, založenému na tichém bytí.

 Pro ASKO je design víc, než jen vzhled. Znamená i uživatelskou přívětivost, funkci, kvalitu a respekt k přírodě a životnímu prostředí. Prémiové spotřebiče ASKO jsou spolehlivé a vydrží opravdu dlouho. Nadčasový design se zaslouží, aby ani během dlouhé doby, kdy budou odvádět svou práci, neztratily s postupujícím časem nic ze své krásy. Spotřebiče za hranicí komfortu a dokonalosti bezchybně zabydlí i váš domov, aniž by nad ním převzaly nadvládu.

 

Kuchyně

Široký sortiment exkluzivních kuchyňských spotřebičů ASKO posouvá nejen design, ale i samotný zážitek z vaření na novou úroveň. A  s ním i způsob, jakým přemýšlet o péči o sebe a své blízké s ohledem na okolní svět.

V nabídce najdete exkluzivní varné desky, pečicí trouby a kombinované domácí konvektomaty, ohřevné, vakuovací a úložné zásuvky, kávovary, odsavače par, myčky nádobí, chladničky, mrazničky, vinotéky a speciální kuchyňské příslušenství. Vše tvoří jeden dokonalý celek pro radost ze života a společných chvil, které se odehrávají právě v kuchyni – skutečném srdci domova.

Péče o prádlo

Péče o prádlo je základní stavebním kamenem značky ASKO. Praním totiž celý příběh v roce 1950 začal, když si jeden mladý muž, Karl-Erik Andersson, splnil svůj dětský sen: postavit své mamince pračku a usnadnit jí tak těžkou práci.

Dnes nabízí značka ASKO ucelený koncept péče o prádlo. Exkluzivní spotřebiče pro ty nejnáročnější zákazníky upoutají už na první pohled nepřehlédnutelným designem a špičkovým řemeslným provedením. V dokonalé minimalistické formě skrývají mnohá inovativní řešení pro tu nejlepší a ohleduplnou péči o prádlo a zdraví. Z luxusní prádelny vytvářejí útulné, příjemné a výsostně praktické místo.

Pračky, sušičky i unikátní sušící skříně se postarají i o ty nejchoulostivější luxusní textilie s ohledem na zdraví, úsporu zdrojů i životní prostředí.

V prádelně, kde nemusí být zrovna místa nazbyt, by neměly chybět ani skrytí pomocníci, kteří nezabírají místo na podlaze. Jsou to doplňky, které skvěle zapadnou například mezi pračku a sušičku, nebo dokonce pod ně. Jsou snadno přístupné a přitom diskrétně ukryté. Nabízejí užitečné funkce i harmonii a umožní ještě lépe pečovat o prádlo.

Koncept ASKO Pro Home Laundry získal nejprestižnější mezinárodní ocenění za design a funkčnost – Red Dot Best of the Best.

Více informací naleznete na webu cz.asko.com.