LED
LED

Recepce LED může být první věc, první kousek nábytku, první místo, které spatří budoucí zákazník, když vkročí do Vaší firmy. K zanechání nezapomenutelného prvního dojmu Vám pomůže právě recepce LED. Pozornost upoutají čisté rovné linie a velké podsvícené skleněné panely v provedení bílý opál. Skleněné panely jsou pak zasazeny v hliníkových rámečcích. Celek následně doplňují dva materiály - lamino v bílém lesku a ořech. Jak je patrné již z názvu, pro ještě větší kouzlo a eleganci doplňuje ...

Abako

Zaoblené tvary - ty jsou hlavním prvkem a lákadlem této řady. Abako se díky svým oblým tvarům přizpůsobí každému Vašemu požadavku. Vytváří velmi teplé a elegantní prostředí. Javor, tmavá třešeň a světle šedé barvy zakončené elegantním horním saténovým sklem, které je podepřeno designově zajímavými hliníkovými držáky - to jsou hlavní designové prvky této přizpůsobivé řady. Recepce Abako představuje ekonomickou volbu při řešení vaší budoucí recepce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.