Nová varná deska Bora S Pure

Díky kompaktním rozměrům vměstnáte varnou desku BORA S Pure i do té nejmenší kuchyňky a pomůže vám vyřešit problémy s chybějícím prostorem. Vestavěný, automaticky regulovaný odtah odsává všechny páry a pachy, které v troubě BORA S Pure při vaření vznikají. Jedinečné asymetrické uspořádání otvoru odsavače umožňuje vaření na čtyřech varných zónách různých velikostí. S tímto mimořádným a moderním vzhledem dodá varná deska BORA S Pure lesk každé kuchyni. Díky dotykovému posuvníku jsou všechny ovládací funkce snadno přístupné a tichý ventilátor se stará o to, aby vás ani při vysokém výkonu odsávání nic nerušilo.

 

HLAVNÍ PŘEDNOSTI BORA S PURE:

Neuvěřitelně kompaktní design
Řešení problémů s nedostatkem prostoru: Díky úžasně kompaktním rozměrům vměstnáte varnou desku BORA S Pure i do té nejmenší kuchyňky. Dostatek místa bude mít i v kuchyňské lince s šířkou 60 cm. Otevírají se vám tak zcela nové možnosti v projektování kuchyní!

Snadné čištění
Díly, které jsou vystavené působení kuchyňských výparů, se dají jednoduše vyjmout přes dobře přístupný široký přívodní otvor. Čistí se v myčce nádobí, kde zabírají jen minimum místa.

Optimální využití varné desky
Varná deska BORA S Pure má 4 varné zóny různých velikostí, které jsou vhodné pro všechny běžné rozměry hrnců a pánví. Dvě ze čtyř indukčních cívek byly vyvinuty speciálně pro model S Pure. Díky tomu se dá optimálně využít celý povrch varné desky. Budete tak moct současně vařit až na 4 pánvích či hrncích běžně dostupné velikosti, a to od malých až po ty velké.

Maximální úložná plocha
Nízká výška zařízení dosahující méně než 200 milimetrů a integrovaná recirkulační filtrační jednotka zajišťují ve spodní skříňce dostatek úložného prostoru pro kuchyňské potřeby. Dokonce ani u kuchyňských linek o hloubce 60 cm není třeba v případě recirkulačního provozu zkracovat zásuvky. Na rozdíl od běžné praxe.

Automatické řízení odsávání
Výkon odtahu se reguluje samočinně podle aktuální situace při vaření. Odpadá proto neustálé manuální zasahování. A vy se můžete plně soustředit na vaření.

 

Více informací naleznete na této stránce: BORA S Pure – varná deska do malé kuchyně.