Kuchyňská linka v bílém lesku v kombinaci s dekorem dubu

Kuchyňská linka v bílém lesku v kombinaci s dekorem dubu

Bílý lesk v posledních letech jasně vede co do barevnosti nábytku, obzvláště pak kuchyňských linek týče. Není divu – jedná se o neutrální, avšak čistou a ve své podstatě vždy moderní barvu, která se neokouká.
U této realizace bylo použito materiálu MDF s 1 mm silnou akrylátovou vrstvou bílé barvy ve vysokém lesku doplněného 3D hranou s úpravou broušená nerez. K ní byl zvolen dekor dubu v matném provedení, který je v kontrastu s leklými bílými plochami a zároveň tak podtrhuje linie skříní a skříněk kuchyňské linky. Navíc vnáší vzhled přírodního materiálu do celého interiéru. Dokonale se tak hodí k vybranému jídelnímu stolu a židlím z masivního ohýbaného dubového dřeva.
U sestavy vysokých skříní byly zafrézovány úchytky do hrany, které jsou na první pohled skryté, u spodních skříněk jsou poté minimalistické úchytové profily – všechny v nerez provedení.
Pro zachování jednoduchosti kuchyňské linky byl zvolen skleněný obklad za pracovní deskou opět v bílé barvě, jenž ladí s lesklými dvířky skříněk.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.