Další prestižní realizace na Pařížské

V centru Prahy, na ulici Pařížská, jsme realizovali další z elegantních interiérů! Citlivě a vkusně jsme zkombinovali historické prostory s jednoduchým a moderním nábytkem.

Jedná se o předsíň se světle šedou lakovanou skříní, která se směrem do prostoru zužuje a je zakončena zaoblením opakujícím se v celém interiéru bytu. Posuvný systém dveří šetří místo a zvyšuje zároveň komfort užívání.


Kuchyňská linka ctí tvarový sloh a opakuje se zde zaoblení skříní. Toto celé je ještě podtrženo tvarovanou barovou deskou a nohou, která ji podpírá. V sestavě vysokých skříní v lehce šedém odstínu se skrývá i pračka se sušičkou a kombinovanou chladničkou. Viditelné jsou vestavná trouba a kávovar od společnosti Siemens. Prostorný dřez, pracovní a barová deska jsou vyrobeny z umělého kamene Zodiaq. Materiál je velice tvrdý, odolný vůči teplotám a poškrábání – jeho životnost je tak v podstatě neomezená. Obklad stěny je z lakovaného skla ve stejném odstínu jako nábytek. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.