Buďte hraví a zdraví!

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili náš nový projekt HRAVÁ ZDRAVÁ KANCELÁŘ. Jelikož je naší hlavní výrobní surovinou dřevo, rádi bychom podpořili přirozený koloběh výsadbou stromů zpět do přírody. Navíc vnímáme, že při čím dál sušším klimatu jsou ekologické aktivity již v dnešní době nezbytností a měly by se stát i v obchodním světě standardem.
Stačí se rozhlédnout kolem sebe, a ať jsme v Čechách na Moravě či Slezsku, vidíme, jak rozsáhlé kácení lesů se nyní odehrává. Pojďme tedy společně a každý dle svých možností pomoci naší planetě a budoucím generacím, zmírnit negativní dopady lidských činností.

Nákupem kancelářského nábytku u společnosti Potrusil planetě trochu pomůžete. Ve spolupráci s neziskovou společností Home For Trees za vás vysadíme zpět do české krajiny nový život. Za každou kancelář v hodnotě 40.000 korun darujete planetě deset nových nadějí, deset mladých stromků, které nám pomohou znovu zazelenat naši zem. Certifikát, který za tento krásný čin od nás obdržíte, bude navždy připomínat i váš podíl na záchraně naší modré planety.

Tím naše aktivita však nekončí. Chceme, aby byla zdravá nejen naše příroda, ale i lidské společenství, které je navíc i přirozeně hravé. Proto jsme pro vás připravili dárkový program, z kterého si můžete vybrat pomůcky pro zdraví a pro zpříjemnění pracovní doby vás a vašich zaměstnanců.

Podrobné informace naleznete na našem webu https://www.potrusil.cz/kancelare__t…/hrava-zdrava-kancelar/ nebo na našem Facebooku https://www.facebook.com/Potrusil.cz/.

Na spolupráci s vámi se těší tým Potrusil.