Rodinná firma s tradicí již více než 23 let
Vysoká kvalita zpracování, unikátní řešení detailů
Nové trendy ve Vaší kuchyni od Potrusila
Vlastní výroba, špičkové materiály
Showroom v Praze a Brně
Nadstandartní záruční doba
Výroba luxusního solitérního nábytku, výroba designových kuchyní v Brně i Praze, ale i zařízení interiérů na míru to je Potrusil s.r.o. v roce 2017.

Společnost Potrusil s.r.o. 23 let po založení disponuje již třemi výrobami. Snažíme se dělat věci jinak. Ani líp, ani hůř, prostě jinak. Tak, abychom se za ně nemuseli stydět. Naopak! Abychom na ně mohli být pyšní.

Kolem sebe máme rádi lidi, kteří myslí podobně, přináší nové věci a nutí nás se do nich pouštět. Architekt, designér, návrhář, každý kdo má chuť se odlišit má u nás dveře otevřené. Naším cílem je výrobek s trvalou hodnotou. Zákazník, který se k nám bude opakovaně vracet, který nás rád a bez obav doporučí dál. Pracujeme tak, aby reference od spokojeného zákazníka byla naší největší reklamou. Snažíme se zkombinovat výrobu na moderních strojích, která nám pomáhá k větší přesnosti a precizní kvalitě, s ručním dílenským zpracováním našich zkušených stolařů.

více zavřít
Jsme na nové adrese!

Vážení zákazníci, obchodní partneři a přátele. Rádi bychom vám všem oznámili, že jsme koncem roku úspěšně přestěhovali obchodní oddělení z Brna do Šlapanic. Již nás tedy nehledejte v Brně v Líšni, ale přijďte nás nově navštívit do Šlapanic na adrese Hybešova 1647/51. Těšíme se na Vás!

Archiv aktualit
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.