Volná pracovní pozice asistentky divize kancelářského nábytku:

Hledáme zájemce o pozici: Asistentka obchodního oddělení divize prodeje kancelářského nábytku

Pracovní náplň pozice:

Asistentka prodeje kancelářského  nábytku BrnoAdministrativně-organizační podpora pro obchodníky divize prodeje kancelářského nábytku
Zpracování databází veřejných portálů, příprava a kompletace nabídek.
Obchodní korespondence.

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru.
Výhodou znalost agendy veřejných zakázek v ČR, administrativní zpracování dokumentace pro účast ve veřejných zakázkách dle Zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách, není podmínkou.

Nabízíme:

Podpora týmu společnosti s mnohaletou působností na trhu s nábytkem.
Vlastní zodpovědnost za finanční ohodnoceni na základě dosažených výsledků.

V případě vašeho zájmu o uvedenou pozici zašlete  prosím

životopis na email jana.navratilova@potrusil.cz

Poskytnuté informace a osobní údaje budeme považovat za důvěrné!