Strukturované kontakty

 

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ JMÉNO E-MAIL TELEFON 
Výkonný obchodní ředitel Vladimír Švehla vladimir.svehla@potrusil.cz +420 606 738 981
Asistentka obchodu Eliška Rybárská eliska.rybarska@potrusil.cz +420 602 534 601
Obchodní zástupce Karel Blažek karel.blazek@potrusil.cz +420 606 743 376
Obchodní zástupce Ing. Miroslava Šmerdová miroslava.smerdova@potrusil.cz +420 773 771 054
Obchodní zástupce Josef Toufar josef.toufar@potrusil.cz +420 724 380 604
Obchodní zástupce Ing. Martin Zelinka martin.zelinka@potrusil.cz +420 725 353 874
INTERIÉROVÉ STUDIO PRAHA JMÉNO E-MAIL TELEFON 
Vedoucí studia Pavel Vágner pavel.vagner@potrusil.cz +420 736 484 420
Obchodní zástupce Jaroslav Vepřek jaroslav.veprek@potrusil.cz +420 773 782 998
designérka Petra Navrátilová petra.navratilova@potrusil.cz +420 728 863 059
designér  Milan Kozel milan.kozel@potrusil.cz +420 777 363 087
INTERIÉROVÉ STUDIO BRNO JMÉNO E-MAIL TELEFON 
Vedoucí studia Pavel Vágner pavel.vagner@potrusil.cz +420 736 484 420
Obchodní zástupce Renáta Zahradníková renata.zahradnikova@potrusil.cz +420 777 479 464
designérka Petra Navrátilová petra.navratilova@potrusil.cz +420 728 863 059
designér  Milan Kozel milan.kozel@potrusil.cz +420 777 363 087
recepční Hana Fišerová hana.fiserova@potrusil.cz +420 777 363 084
VÝROBA – ŠLAPANICE JMÉNO E-MAIL TELEFON 
Výkonný výrobní ředitel Ing. Josef Chudáček josef.chudacek@potrusil.cz +420 606 738 855
Vedoucí výroby interiérů Vladan Strnad vladan.strnad@potrusil.cz +420 736 484 425
Vedoucí útvaru realizace Jaroslav Zeman jaroslav.zeman@potrusil.cz +420 602 565 678
Referent výroby/nářezové centrum Renata Hranická renata.hranicka@potrusil.cz +420 724 048 487
Vedoucí skladu/zásobování Tomáš Fürst tomas.furst@potrusil.cz +420 602 554 117
Asistentka útvaru realizace Doubravka Brávková doubravka.bravkova@potrusil.cz +420 723 209 981
Referent ekonomického útvaru Marta Soldánová marta.soldanova@potrusil.cz +420 777 363 086
Referent ekonomického útvaru Dagmar Piňosová dagmar.pinosova@potrusil.cz +420 777 363 085
TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY JMÉNO E-MAIL TELEFON 
TPV Luboš Gryc lubos.gryc@potrusil.cz +420 724 036 203
TPV - výstupní kontrola kvality Lada Josková lada.joskova@potrusil.cz +420 773 747 239
TPV Zdeňek Matýs zdenek.matys@potrusil.cz +420 602 190 911
TPV Karel Nekvapil karel.nekvapil@potrusil.cz +420 736 484 426
TPV Ing. Vojtěch Výkruta vojtech.vykruta@potrusil.cz +420 736 484 429